Sauny a vířivky

Saunové kabiny nabízíme rodinné, veřejné i komerční, a to v typizovaném panelovém provedení, kdy je saunová kabina umístěna ve větší místnosti, nebo jako vestavěné, kdy je sauna vestavěna do libovolného obezděného prostoru.

Sauny jsou vyráběny z materiálů výběrové jakosti s vnitřním obložením stěn z topolového dřeva, kanadské borovice hemlock, vnější obložení stěn je ze severského smrku a vnitřní vybavení z africké vrby abachi. Dle požadavku zákazníka je možné zvolit typ sauny a to suchou, mokrou, bylinou, parní, infra, solnou a ve spojení s barevným spektrem BIO saunu.

Vířivé bazény nabízíme v provedení pro soukromé použití i veřejný sektor. Skelety vířivých van jsou vyrobeny z akrylátu v různém barevném provedení, různých tvarů, pro 2 až 7 osob.

Vířivky jsou dodávány v přenosném provedení s obkladem ze syntetického materiálu, nebo je lze dodat jen s nosnou kovovou konstrukcí bez obložení. Vířivé bazény jsou vybaveny kartušovým filtračním systémem, masážním čerpadlem, elektrickým ohřevem vody, ovládacím panelem a případně generátorem ozonu.

Alternativně je možné vířivé bazény zapustit do podlahy  se samostatnými agregáty odpovídajícími využívání bazénu (písková filtrace, ohřev vody, hydromasáž, perlička, generátor ozonu). Tyto vířivé bazény je možné dodat také s přelivem, které jsou určeny převážně pro využití ve veřejném sektoru.

Realizace