H-pool

Jsou nejoblíbenějším a cenově nejdostupnějším, esteticky zdařilým typem zapuštěného bazénu s léty prověřenou kvalitou. Tyto bazény jsou naším nejdéle a nejvíce realizovaným bazénem. Díky jeho kvalitnímu provedení a rychlé montáži si získává stále více příznivců. Konstrukce bazénu se skládá ze stěnového korpusu ze žárově pozinkovaného plechu upraveného akrylátovou vrstvou (velmi kvalitní ochrana proti korozi).

Na vnitřní straně bazénu je zavěšena vinylová fólie v základním provedení modré barvy, nebo vzorované dle aktuální nabídky výrobce. Bazénová fólie je stabilizovaná vůči UV záření, odolná vůči mrazu, 0,6 mm nebo 0,8 mm silná. Uchycovací profily pro fólii jsou vyrobeny z modrého houževnatého plastu.

Bazén je možno vybudovat jako nezapuštěný (kruh), částečně nebo zcela zapuštěný. Jako podklad je nutná vždy železobetonová deska. Celé těleso bazénu se obsypává nehutněným prostým betonem nižší značky. U oválného tvaru je nutné vybudování opěrných železobetonových zídek v přímých částech tělesa.

Realizace